تبلیغات
شاهرود نامه - نامه وارده: کسی برای گاوهایمان تره هم خرد نمیکند

مدت هاست که بیماری تب برفکی در منطقه پشت بسطام شاهرود شایع شده است . اما نکته ای که جالب توجه است بی توجهی مسئولین شهرستانی به این فاجعه است.

از مسئولین استانی توقعی نیست. چون علاوه براین که به این آب و خاک تعلق خاطری ندارند - یا به دلیل سمنانی نبودنشان و یا به دلیل سمنانی بودنشان- سال ها هم بود که چنین روزی را چشم انتظار نشسته بودند. که شاهرود پس از نابودی کشاورزی و بی رمق شدن باغداریش نفس های آخر دامپروری خود را هم بکشد و هرگاه ما دم بر آوریم که ایها الناس ما قطب کشاورزی هستیم و سمنان قطب صنعتی این جواب را مثل پتک بر سرمان فرود آورند که : کدام کشاورزی؟ ما قطب صنعتی هستیم و شهرک صنعتیمان که قسمت عظیمی از آن هم سرمایه بخش خصوصی است و با عرضه خودمان جذب نموده ایم گواه آن است ، اما شما از کدام کشاورزی حرف میزنید که حالا ادعای قطب بودن هم دارید؟!

روی سخن با مسئولین بیحال شهرستانی است- چه آنها که شاهرودی اند و چه آنها که از جای دیگری آمده اند و به زودی با حکم استاندار جدید به ولایات خود بر خواهند گشت- .

به راستی دوستان صاحب منصب شاهرودی ما کجا هستند؟ یحتمل الان در سواحل دریای خزر و یا جزیره کیش در حال رتق و فتق امور شهرمان هستند !

هر کجا هستند خدایا به سلامت دارشان و اگر عرضه خدمت به این مردم محروم و رنجدیده را ندارند و لیاقت خدمت در حکومت جمهوری اسلامی را پیدا نکرده اند شرشان را از سر مردمان محروم این دیار کم کن.

(یکی از خوانندگان شاهرود نامه)

یک فوق لیسانس بیکار

برچسب ها: شاهرود کشاورزی تب برفکی مسئولین شاهرودی،

تاریخ : پنجشنبه 7 فروردین 1393 | 05:10 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.