تبلیغات
شاهرود نامه - موفق باشید جناب دکتر


زنگ آغاز رقابتهای انتخاباتی مجلس دهم برای شاهرودی ها با یک اتفاق مهم همراه بود . دکتر جلالی نماینده محبوب شهرستان با انتشار بیانیه ای از تصمیم خود بر عدم کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی از هیچ حوزه انتخابیه ای خبر دادند. تصمیمی که اندکی بعد  البته با ثبت نام از حوزه انتخابیه تهران نقض شد . اما دلیل صدور بیانیه و ثبت نام بعدی چه بود الله اعلم .                                                  ان شا الله هر چه هست به خیر و صلاح مردمان رنج دیده دیار شاهرود باشد . ما نیز امیدواریم که جناب دکتر جلالی در هر جایگاهی که هستند همیشه موفق و پیروز و سربلند باشند.

این رسانه 2 مطالبه و خواهش را از جناب دکتر جلالی تمنا دارد :

اولا اینکه در صورت موفقیت در انتخابات آتی کما فی السابق پشتیبان منافع مردم مظلوم و شهیدپرور شهرستانهای شاهرود و میامی در سطوح ملی و استانی باشند . و صد البته حق هم ، چنین است . چرا که واضح و مبرهن است که بخش زیادی از موفقیتهای ایشان ناشی از پشتیبانی مردم شاهرود و انتخاب  ایشان در 4 دوره متوالی مجلس شورای اسلامی است.

ثانیا در صورت امکان وقتی را در دیداری آزاد و مردمی به مردم شاهرود و میامی اختصاص دهند . تا اشخاصی که سوال و ابهامی نسبت به دوره 16 ساله نمایندگی دکتر جلالی دارند به پاسخ سوالات خویش برسند . و همچنین جناب دکتر به شرح اقدامات و دستاوردهای دوره 16 ساله وکالت از مردم شاهرود بپردازند تا مشخص گردد جایگاه شاهرود نسبت به 16 سال قبل چه تغییری داشته است.

والعاقبه للمتقینتاریخ : پنجشنبه 10 دی 1394 | 01:54 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.