تبلیغات
شاهرود نامه - کاش این بار به سرانجام برسد !!!

چندین سال است که در سال منتهی به انتخابات مجلس ، شاهد انواع و اقسام کلنگ زنی ها و شروع عملیات اجرایی ها و طرح های کلان هستیم.

طرح هایی که در صورت تحقق و به واقعیت مبدل شدن ، هر کدامشان به تنهایی می توانست برای مدت کمی هم که شده گره کور بیکاری را در شاهرود و میامی بگشاید. اما دریغ و افسوس که پس از به صدا در آمدن سوت پایان انتخابات آن طرح ها هم به بوته فراموشی سپرده شد.


کاش شور و حالی که در سال منتهی به انتخابات وجود داشت در تمام چهار سال نمایندگی حاکم بود. نه اینکه درست در سالی که باید انتخابات برگزار شود یادمان بیاید که حوزه انتخابیه ای هم وجود دارد و مردمی چشم انتظار عمل ما به وعده هایی هستند که با انگیزه همین وعده ها به ما رای داده اند.

امیدواریم این طرح ها و کلنگ زنی ها و شروع عملیات اجرایی ها صرفا جهت بهره برداری تبلیغاتی در ایام انتخابات نباشد که فردای انتخابات به بوته فراموشی سپرده شود . کاش بدانیم رضایت این مردم و شاد کردن دل آنها از هر انتخاب شدن و شهرتی بالاتر است.

کاش بدانیم شیرینی لبخند رضایت یک خانواده تهیدست که در اثر به واقعیت رساندن وعده ای جوان بیکارشان شاغل و نان آور خانه شده است از هر لقبی بالاتر است . که همانا :

عبادت بجز خدمت خلق نیست


تاریخ : جمعه 4 اردیبهشت 1394 | 09:09 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.