تبلیغات
شاهرود نامه - لطفا از کاه کوه نسازید

در ابتدای هفته جاری خبری از سوی سایتهای خبری شهرمان مخابره گردید درخصوص اختصاص دو رشته تخصص داخلی و روانپزشكی به دانشگاه علوم پزشكی شاهرود . خبر مسرت بخش بود و شادی آفرین .

 و ما هم از همین رسانه این موفقیت را به بانیان آن و مردم مظلوم و شهیدپرور شهرمان تبریک میگوییم.

در این میان ولی شیوه نگارش این خبر از سوی برخی از رسانه ها جالب توجه بود. چرا که یکی این خبر را  پاسخ درخور و قابل توجهی به آنانی دانست که در به در ،دنبال نتایج سفرهای وزراء به شهرستان شاهرود هستند و از این سفرها در قالب برنامه های تبلیغاتی یاد می کنند و آن را دستمایه ای جهت تخریب نماینده مقتدر شهرستان شاهرود و میامی قرار داده اند. و دیگری از آن به عنوان برکات غیرت دکترجلالی دربرخورد با وزارتخانه ای  که شاهرود راقابل دادن رشته های ممتاز نمی دانست! یاد کرد . واقعا ریشه این همه شادی عجیب و خارج از عرف و بزرگنمایی چیست؟


یقینا انتظار مردمی که نماینده شان را دائما در اخبار متعدد با این وزیر و فلان مسئول شانه به شانه میبینند بیش از اینهاست. پس ما چگونه می توانیم خود را به خواب بزنیم و پیشرفت های که شهرستان های کوچک همسایه مان را نادیده بگیریم؟ شهرستان هایی که نماینده شان شاید در سال یک بار هم تصویری از ایشان در رسانه ها منتشر نشود ولیکن بازده عملی آنها بسیار بیشتر از شهرستان ماست. نمایندگانی که شاید به واسطه حضور کمرنگشان در رسانه ها همه را به اشتباه بیندازند که راندمان کاری پایینی دارند اما وقتی نگاهی به کارنامه کاری 3 ساله شان کنید آن را پربارتر از کارنامه عملی جناب جلالی می یابید. جای دوری نباید رفت در همسایگی ما دامغان امتیاز دانشکده داروسازی گرفت و علی آباد کتول با نماینده شاهرودی اش چند روستای خود را به شهر ارتقا داد ولی ما چه کردیم؟ غیر از گفت و گو نشست و مصاحبه؟ نه بسطام مان شهرستان شد و نه کارخانه های خیالی مان به حقیقت نزدیک شد!!!

انصافا دلیل این همه بزرگ نمایی جهت یک امر معمولی چیست؟ آن هم امری که به احتمال فراوان برکاتش کما فی السابق به بومیان شهرستان نخواهد رسید و باز هم مهاجرینی از خراسان و ... بعنوان استاد و کارمند( البته در صورت نیاز به جذب جدید) میوه های شیرین آن را خواهند چشید؟ دوستان گرامی اگر حقیقتا عاشق جناب دکتر جلالی و شهرستانمان هستید ایشان را در راستای تحقق اهداف و شعارهای انتخاباتیش با نقد و پیشنهاد یاری دهید ، چرا که دکتر جلالی بارها تحمل بالا و انتقاد پذیری خود را نشان داده است .

پس لطفا از کاه کوه نسازید .تاریخ : چهارشنبه 20 اسفند 1393 | 04:49 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.