تبلیغات
شاهرود نامه - ورزش شاهرود کجایی که یادت بخیر!!!

عصر امروز از سری رقابتهای لیگ حرفه ای بسکتبال مسابقه ای بین تیمهای هفت الماس قزوین و شهرداری گرگان برگزار شد. مسابقه ای که برای ما شاهرودیها از اهمیت چندانی برخوردار نبود ولی زمانی که اسامی بازیکنان تیم هفت الماس را میشنیدید بی شک طرفدار بی چون و چرای تیم هفت الماس میشدید چرا که این تیم از وجود یک ستاره جوان و آینده دار شاهرودی به نام سعید محمدی بهره میبرد . ستاره شماره 6 این تیم که در این دیدار علیرغم شکست تیمش هرکار که خواست در زمین کرد و هروقت اراده کرد برای تیمش امتیاز گرفت و با پرتابهای 3 امتیازی اش سالن را به وجد می آورد . با آرزوی موفقیت های بالاتر برای سعید عزیز

 اما سخن با مسئولین شاهرود ....


از پوسته بیرونی و نازک خبر مسرت بخش بالا که بگذریم و یک واقعیت تلخ روحمان را آزار میدهد. آری شاهرود هم روزی در لیگ یک بسکتبال تیم داشت . تیمی که اتفاقا چند باری هم فرصت حضور در لیگ برتر را به دست آورد، اما با کم کاری مسئولین امر و شعارزدگی و ضعف عملیاتی ایشان به دلیل عجز از واریز ورودیه لیگ برتر از حضور در این مسابقات باز ماند. شاید مسئولین محترم بگویند ای بابا در این گرانی و بیکاری مردم شهر چرا باید پول را صرف حضور یک تیم در لیگ برتر میکردیم؟ سوالی که جز برای دور زدن منتقدین نیست.

نیک میدانیم که روزگاری در این دیار عده ای با حضور فیروز کریمی ها و مصطفی کارخانه ها و با دهن کجی به ستارگانی چون ایرج مظفری و سعید محمدی و ... و با وعده های فراوانی چون آوردن تیم لیگ یکی فوتبال به این شهر نظرات بسیاری از جوانان را به خود جلب نمودند و شد آنچه شد اما وقتی که پای عمل رسید همان داشته های حداقلی مان را هم بر باد دادند. این مطلب را نوشتیم تا در روزهایی که خبر از حضور برخی دوستان در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه پرسپولیس میرسد ، این عزیزان توجهی هم به وعده هایشان بکنند.

به راستی امروز تیم بسکتبال شاهرود در چه سطحی از بسکتبال کشور فعالیت میکند؟ ماکه هرچقدر سایت فدراسیون بسکتبال را زیر و رو کردیم نشانی از آن تیم همیشه صدر نشین در لیگ یک، حتی در جدول لیگ دسته دوم هم نیافتیم. آن بزنگاه گذشت و تیم لیگ یکی فوتبال که نیامد که هیچ تیم بسکتبالمان هم نابود شد. راستی یادش بخیر زمانی تیم های فوتبالی هم داشتیم که در سطح کشوری فعالیت میکردند مثل انصار شاهرود و شرکت سیمان شاهرود و ... !!! مسئولین عزیز و همیشه در صحنه شاهرودی چخبر از ورزش شاهرود ؟

شعارهایتان را باور کنیم یا عمل را بنگریم؟

تاریخ : دوشنبه 11 اسفند 1393 | 06:32 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.