تبلیغات
شاهرود نامه - رسالت خبری ، صداقت خبری

هر از چند گاهی برخی از سایتهای خبری شهرمان اخباری را منتشر میکنند با این پیشوند ثابت و تکراری : دیدار ...... با دکتر جلالی.با مراجعه به سایتهای خبری شهرمان و یا انجام جست و جویی ساده در اینترنت ، در جای خالی بالا می توان نام اشخاص صاحب سمت و رده بالای کشوری و بین المللی را ملاحظه کرد.

دیدار با کارلوس کیروش

اما سهم شاهرود از این همه دیدار چیست؟ هیچ . چیزی که چشمان ما می بیند لااقل عدد صفر را در این مورد نشان می دهد. چون تا کنون از پس این همه خبر دیدارهای متعدد، خبری مبنی بر حصول منفعتی برای حوزه انتخابیه جناب دکتر یا حل معضلی از معضلات این شهرستان مخابره نشده است.

اما مشکل از کجاست؟ چرا این همه دیدار که عمدتا هم در دفتر جناب جلالی برگزار میگردد فایده ای برای شهرستان ندارد؟

در پاسخ به این سوال می توان دو فرض را مطرح کرد:

فرض اول اینکه دکتر جلالی شاهرود را فراموش کرده است.

فرض دوم اینکه این دیدارها اصلا به آن عنوانی که در خبرهای خوش رنگ و لعاب برخی سایتها و وبلاگ ها می خوانیم نبوده و آنچه در متن خبر آمده با واقعیت فاصله داشته است.

دیدار با رییس هلال احمر استان

آنچه به نظر می رسد این است که باید دلیل را ترکیبی از هر دو فرض دانست. یعنی جناب جلالی هم ما را فراموش کرده اند و هم این دیدارها در راستای مسئولیت های متعدد دیگر دکتر جلالی غیر از سمت نمایندگی ایشان انجام میگیرد. حال گاهی به عنوان رییس مرکز پژوهش ها و گاهی به عنوان ریاست فراکسیون رهروان ولایت  و گاهی .......

دیدار با رییس سازمان امور مالیاتی

مقصود از این سخنان نفی انجام این دیدارها نیست. (چرا که لااقل اگر این دیدارها برای ما شاهرودیها نان و آب نداشته باشد پزش را می دهیم که نماینده مان با فلانی و فلانی دیدار کرد اما نماینده شما نه ). بلکه غرض ما رعایت صداقت در خبررسانی و منحرف ننمودن ذهن خوانندگان است.

چرا وقتی این دیدارها هیچ ارتباطی به شاهرود ندارد و از آن کمترین نفعی برای مردمان صبور این دیار متصور نیست خبر به گونه ای مخابره میشود انگار همین فردای روز جلسه تمامی مشکلات مردم شاهرود در حیطه وظایف آن مسئول رفع و رجوع می شود؟؟؟؟؟

واقعا چرا؟!!تاریخ : چهارشنبه 17 دی 1393 | 06:15 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.