تبلیغات
شاهرود نامه - پروفسور عزیز حق ماندنی است و باطل رفتنی.

پیامبر صلى الله علیه و آله:

یا اَیُّهَا النّاسُ اِنَّما هُوَ اللّه  وَ الشَّیطانُ وَ الحَقُّ وَ الباطِلُ وَالهُدى وَ الضَّلالَةُ وَ الرُّشدُ وَ الغَىُّ وَ العاجِلَةُ وَ الآجِلَةُ وَ العاقِبَةُ وَ الحَسَناتُ وَ السَّیِّئاتُ فَما كانَ مِن حَسَناتٍ فَلِلّهِ وَ ما كانَ مِن سَیِّئاتٍ فَلِلشَّیطانِ لَعَنَهُ اللّه
اى مردم! جز این نیست كه خداست و شیطان، حق است و باطل، هدایت است و ضلالت، رشد است و گمراهى، دنیاست و آخرت، خوبى هاست و بدى ها. هر چه خوبى است از آنِ خداست و هر چه بدى است از آنِ شیطان ملعون است.

انسان باید همواره در اظهارنظرهایش خدارا در نظر بگیرد. اینکه منافع حزبی ما کدام نظر را تایید میکند مهم نیست.مهم این است که ببینیم حق کجا نشسته است.مهم این نیست که با کدام گفته برای ما کف سوت و هورا میکشند.مهم این است که بدانیم رضایت خدا در کدامین عقیده است.این رویه باید  در میان همه اقشار اجتماع حاکم باشد. حال که تریبون داران و منبریان و وعاظ که بیشتر در معرض ابراز عقیده هستند و جمع بیشتری از سخنانشان تاثیر می پذیرند باید بیشتر مراقب سخنان خود باشند و پخته تر و مستند تر سخن بگویند. که اگر چنین نباشد هم جایگاه خود را در میان اهل اندیشه از دست خواهند داد و هم اگر گروهی با سخنان ایشان به ضلالت و گمراهی کشیده شوند در پیشگاه الهی مسئول خواهند بود.

این همه را گفتیم و حدیث ابتدای سخن از رسول خدا (ص) را نیز آوردیم تا گلایه ای بکنیم از دوست و استاد سابقمان دکتر علی اکبر جلالی یا همان پدر اینترنت ایران.

ایشان به تازگی در اظهارنظری جالب و جنجالی بیان کرده اند که موفقیت های تیم هسته ای ایران و به ویژه شخص دکتر ظریف مرهون استفاده ایشان از فیسبوک است. و اگر فیسبوک نبود مطمئنا تیم مذاکره کننده ایرانی به چنین توفیقاتی دست نمی یافتند.

همه ما می دانیم که سایت فیسبوک که یک تارنمای اجتماعی است از جمله ابزارهای تهاجم فرهنگی آمریکا به ملل دیگر است . و اگر این سخن امام (ره)را که آمریکا شیطان بزرگ است در کنار حدیث بالا بگذاریم مشخص خواهد شد که جناب پروفسور جلالی در اظهار نظر خود چندان حق را در نظر نگرفته اند و در آن بیشتر اسیر گرایش های حزبی شان شده اند. چرا که فیسبوک ساخته دست شیطان بزرگ است و از شیطان جز ضرر برای مومنین انتظاری نیست. و اگر هم تیم هسته ای موفقیتی داشته است مرهون خون شهیدانی چون احمدی روشن و علی محمدی بوده است .

آقای دکتر در این راه آرمیتاها یتیم شده اند تا به نتیجه برسیم لطفا کمی تامل کنید لطفا.تاریخ : شنبه 24 اسفند 1392 | 05:33 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.