تبلیغات
شاهرود نامه - مسأله این است: کدام کاظم جلالی ؟!

سالیان مدیدی است که یکی از بحث های اساسی مردم شهرستان شاهرود مسأله درستی یا نادرستی انتقاد و یا عبور از دکتر جلالی نماینده این شهرستان است.

این چالش برای شاهرودی ها چیز جدیدی نیست. سابقه این بحث را شاید بتوان تا سال چهارم اولین دوره نمایندگی دکتر جلالی در مجلس واکاوی کرد. زمانی که دکتر جلالی خود را برای کاندیداتوری جهت تصدی سمت نمایندگی برای بار دوم آماده میکرد.


این بحث اما هر دوره با افزایش ضریب نفوذ دکتر جلالی در سطوح بالای مملکتی رنگ و لعاب بیشتری به خود گرفته و جایگاه موافقین ایشان را استحکام بیشتری بخشیده است تا جایی که برخی از طرفداران ایشان چنین عنوان میکنند که تا دکتر جلالی هست کسی را در این شهرستان توان رقابت با ایشان نیست. و اگر دکتر جلالی شخصیت بزرگ و تاثیر گذاری نبود این همه پست و مقام را برای خود دست و پا نمی نمود.

در نگاه اول هم هر انسان عادلی حق را به موافقین ایشان می دهد و مخالفین و منتقدین دکتر را اشخاصی قدرت طلب می داند که سنگ خود را به سینه میزنند نه مردم و شهرستان را. وقتی که به لیست بلند بالای مسئولیت های کشوری دکتر جلالی نگاه میکنیم نمی توانیم حق را به منتقدین ایشان بدهیم.

ولی در ورای تمام این اختلافات و تفاوت نظر ها در مورد ایشان یک نکته مغفول مانده است. آیا واقعا دکتر جلالی در قامت نمایندگی شاهرود برای این شهر اقدامی در خور نام و شهرت خود کرده است؟ سهم شاهرود و شاهرودی از این همه مقام و منصب کسب شده چیست؟ مثلا اگر دکتر جلالی در اتحادیه مجالس کشورهای اسلامی نقش مهمی دارد این نقش چه دردی از مردم شاهرود دوا کرده؟ آیا از کنار این سمت ، نماینده مجلسی از کشورهای اسلامی راهی شاهرود شده و سرمایه گذاری خارجی را جذب شاهرود کرده؟ یا اینکه حداقل توریستی خارجی در نتیجه این مسئولیت شاهرود را شناخته و به شاهرود آمده است؟

یا اگر دکتر جلالی رییس مرکز پژوهش های مجلس شده اند پروژه ای را برای شاهرود جذب کرده اند؟ یا اگر رییس فراکسیون رهروان ولایت است مصوبه ای را در جهت مصالح شاهرود در مجلس به تصویب رسانده است؟

بسیار واضح و روشن است که دکتر جلالی در شاهرود هیچگاه آن دکتر جلالی مجلس نبوده اند. توقعی که ما از ایشان داریم بسیار بیشتر از اینهاست. این عادلانه نیست که ایشان هرروز به شمار مسئولیت هایشان اضافه شود ولی در شاهرود سنگی روی سنگ گذاشته نشود.

ملاحظه میشود که وقتی سخن از دکتر جلالی است با 2 دکتر جلالی مواجهیم: دکتر جلالی برای شاهرود و دکتر جلالی برای مجلس. ما و سایر منتقدین از دکتر جلالی شاهرود انتقاد میکنیم نه دکتر جلالی مجلس. چرا که دکتر جلالی مجلس با این همه موفقیت قابل انتقاد نیست اما آیا این موفقیت های ایشان برای شاهرود هم عایدی داشته است؟

 آقای دکتر مردم ما به شما رای دادند تا بیکاری و فقر و اعتیاد از این دیار رخت بربندد نه اینکه رییس مرکز پژوهش ها و غیره شوید. به خدا هرچه به شکم گرسنه مان میگوییم دکتر جلالی پست های مهم تری گرفته است سیر نمی شود.....

(متن ارسالی توسط یکی از خوانندگان)تاریخ : شنبه 22 آذر 1393 | 04:06 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.