تبلیغات
شاهرود نامه - ما بکاریم و دیگران بخورند

در ماههای اخیر یکی از خبرسازترین نقاط شاهرود دفتر کوچکی در حوالی چهارراه مدرسه قلعه بوده است. دفتری که در بدو تاسیس خود شاید زیاد جدی گرفته نمی شد ولی رفته رفته به یکی از مراکز مراجعه مردمی برای بیان دغدغه ها و ایده ها و بعضا درددل هایشان تبدیل شد.

بله سخن از مجمع رشد و آبادانی شهرستان شاهرود است. نهادی که حالا به یکی از مراکز تجمع و همفکری نخبگان و موثرین شاهرود بدل گشته و در بسیاری از امورات شهرستان به تولید فکر و پیشنهاد و انتقاد اقدام نموده است . اما داستان اصلی خبرسازی این مکان از وقتی شروع شد که ایده ایجاد شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان شاهرود از آن نزج یافته و گام به گام به سوی تحقق پیش رفت . ایده ای که به عقیده برخی می توانست به اولین و آخرین اقدام مجمع تبدیل شده و بساط مجمع با شکست در آن جمع شود.

اما چنین نشد و طرح روز به روز به مراحل نهایی اش نزدیک شده و با اقبال عمومی نیز مواجه گشت. اینجا بود که مخالفت ها و سنگ اندازی ها شروع شد......

تجربه ای که از داستان تشکیل شرکت تعاونی آموختیم این بود که متاسفانه ظاهرا خیلی از مسئولین از بسیاری از ظرفیت های قانونی که می توان با استفاده از آنها چرخهای توسعه و پیشرفت را در شهرستان به حرکت درآورد خبر ندارند . و حتما باید توسط عده ای استارت آن زده شود و به نتیجه نزدیک شود آن وقت این عزیزان متوجه شوند که ای دل غافل چه طرح خوبی است!!!! چرا ما آن را انجام ندهیم؟!!!!!! یا ما بازی یا بازی خراب!!!!!!

لذا از کلیه نخبگان عزیز شاهرودی دعوت به عمل می آوریم که از این به بعد طرح های خودشان را فقط بیان نکنند. بلکه آنها را اجرا کنند و پیگیر اجرای آن بشوند ان شا الله مسئولین محترم هم پس از آن که متوجه اهمیت و اجرایی بودن طرح در حال نتیجه دادن بشوند در آن حضور پررنگی خواهند یافت.....تاریخ : جمعه 9 آبان 1393 | 08:08 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.