تبلیغات
شاهرود نامه - حرمت امامزاده را متولی باید نگهدارد

از قدیم گفته اند و شنیده ایم که : حرمت امامزاده با متولی آن است. یعنی اگر شخصی که عهده دار مسئولیتی است یا مکانی را اداره میکند احترام و شان آن مکان را حفظ نکند از دیگران نباید توقع داشته باشیم که برای آن مکان قداستی قائل باشند.

این مقدمه را از این جهت آوردیم تا نقدی داشته باشیم به چگونگی انجام یک عمل خیر خواهانه توسط یکی از سایتهای خبری شهرمان(شاهرود نیوز) و دفتر دکتر کاظم جلالی.

قضیه از این قرار است که سایت محترم شاهرود نیوز در پستی جهت استخدام یکی از همشهریان جویای کار اطلاعیه ای را منتشر و در انتهای آن شماره دفتر دکتر کاظم جلالی را اعلام می نماید تا اگر کسی خواهان استخدام این جوان عزیز بود با دفتر دکتر جلالی تماس بگیرد.

در اصل داستان که حکایت خیرخواهی و نیک اندیشی دوستانمان در شاهرودنیوز است شکی نیست. این هم که یک فرد با محدودیت های آقا حمید به دنبال یافتن شغلی آبرومند است تا نان بازوی خویش را بخورد و دست رد به سینه کسانی میزند که خواهان کمک نقدی به ایشان هستند نیز امری است درخور تحسین و مایه غبطه همه ما و تلنگری برای کسانی که با جسم سالم کاسه گدایی به دست میگیرند و تن به شلاق کار نمیدهند.

اما مساله اصلی این است که آیا شان نماینده و دفتر ایشان کاریابی برای شهروندان است؟ بحث فرد خاصی نیست ، حتی اگر این اقدام برای همه مردم شهر هم صورت بگیرد باز هم این سوال مطرح است که چرا باید دفتر نماینده را محور این امر قرار داد؟ مگر نه این است که دفتر نماینده محلی است برای پیگیری مطالبات کلی مردم حوزه انتخابیه و رساندن نقطه نظرات مردم به نماینده؟ پس چرا مکانی را که باید به ملجا مخابره خبرهای خوش برای مردم باشد و سالانه آمار افزایش شاغلین و تولید شغل بصورت کلان را در شهرستان بدهد تا حد یک موسسه کاریابی تنزل می دهیم؟

در پایان ضمن تشکر از عزیزانی که در این اقدام خیر پیشقدم شدند از مسئولین محترم دفتر جناب دکتر جلالی خواهش میکنیم که اگر هم قصد همکاری در چنین اموراتی را دارند لطفا شان جناب نماینده و دفتر ایشان را رعایت نمایند.


دنبالک ها: همت کنید/فراخوان کمک برای اشتغال بکار یک همشهری معلول،

تاریخ : سه شنبه 11 شهریور 1393 | 01:41 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.