تبلیغات
شاهرود نامه - لطفا با احساساتمان بازی نکنید!!!!

از زمانی که یادمان می آید فضای خبری شاهرود در زمان های نزدیک به انتخابات پر بوده از وعده های رنگارنگ. از تاسیس کارخانه های متعدد گرفته تا ارتقای شهرها و روستاهای مختلف و رفع معضل بیکاری جوانان و ازدواج و مسکن و ...... . و جالب اینکه در همین هیاهوی تبلیغات وقتی که منتخب قبلی در مقام پاسخ گویی قرار میگیرد که چه شد آن همه وعده و وعید فقط یک پاسخ را میشنویم: وظیفه نماینده قانونگذاری است نه کارهای اجرایی ... .

 واقعا حضرات برادر ! اساتید و بزرگواران! اگر وظیفه نماینده کارهای اجرایی نیست چرا در زمان جلب آرای مردمی از هیچ وعده ای فروگذار نمیکنید؟ آیا نمی دانید که نتیجه این وعده ها و عدم پیگیری های بعدی چیزی جز سر خوردگی و نا امیدی مردم در پی ندارد؟ واقعا در عجبیم که مقام و مسئولیت این هم ارزش دارد؟ چرا برای جایگاهی که مولایمان علی (ع) در مذمت آن میفرمایند: (دنیاکم هذه ازهد عندی من عفطه عنز) این دنیای شما در نظر من بی ارزشتر از آب بینی بز است ، با احساسات پاک هزاران جوان بازی میکنیم؟ قصد جسارت و بی ادبی به نماینده محترم شهرمان را نداریم . چرا که خوب میدانیم نام و آوازه ایشان مورد رشک و حسادت اکثر قریب به اتفاق مردمان شهرهای کشورمان است و تجربه بنده از سفر و برخورد با مردمان شهرهای مختلف حاکی از این است که هیچ فردی در مقام این سوال که آیا دوست دارید دکتر جلالی نماینده شهرتان باشد پاسخ منفی نمی دهد. اتفاقا خود من هم همواره در زمان تحصیل و تحقیق در تمام مقاطع تحصیلی در شهرهای مختلف همواره به اینکه نماینده شهرم مشهور و شناخته شده است بالیده ام و پز آن را به اغیار داده ام.

ولی جناب جلالی بعنوان یک همشهری که شما را پاره تن خود میدانم و برادر بزرگترم یک سوال دارم. آیا رواست که هر ساله با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس بر طبل پروژه هایی مثل کک و فولاد کوبیده و با به راه انداختن فضای تبلیغاتی وجلسات با مسئولین خود را در پی به ثمر نشستن آن نشان دهید و پس از پایان انتخابات آن را به حال خود رها کنید؟

 بنده با این پاسخ شما که وظیفه نماینده کار اجرایی نیست موافقم اما سوالم این است چرا شما که پتانسیل جذب سرمایه گذار و کشاندن پروژه های بزرگ را به شاهرود دارید این پتانسیل را فقط در ایام منتهی به انتخابات مجلس به کار گرفته و پس از انتخابات شاهرود را به فراموشی میسپارید؟ انصافا در پیشگاه الهی با چه ادله ای می توان پاسخ دلهای سرخورده هزاران جوان شاهرودی را داد؟ به راستی اگر کاری نمیخواهیم انجام دهیم وعده ای ندهیم بهتر است .

ضمنا اوضاع تکراری این ایام بنده را یاد حکایتی انداخت که خوانندگان عزیز را از لذت خواندن آن محروم نمی کنم:

       پادشاهی در یک شب سرد زمستان از قصر خارج شد. هنگام بازگشت سرباز پیری را دید که با لباسی اندک در سرما نگهبانی می داد.از او پرسید : آیا سردت نیست؟ نگهبان پیر گفت : چرا ای پادشاه اما لباس گرم ندارم و مجبورم تحمل کنم. پادشاه گفت : من الان داخل قصر می روم و می گویم یکی از لباس های گرم مرا را برایت بیاورند. نگهبان ذوق زده شد و از پادشاه تشکر کرد. اما پادشاه به محض ورود به داخل قصر وعده اش را فراموش کرد. صبح روز بعد جسد سرمازده پیرمرد را در حوالی قصر پیدا کردند، در حالی که در کنارش با خطی ناخوانا نوشته بود : ای پادشاه من هر شب با همین لباس کم سرما را تحمل می کنم اما وعده لباس گرم تو مرا از پای درآورد.     

                                                                          والله اعلم بالصواب
دنبالک ها: رایزنی دكتر جلالی با اعضای هیات مدیره شركت فولاد غدیر/تثبیت3000شغل و ایجاد1100فرصت جدید اشتغال در شاهرود،

تاریخ : سه شنبه 28 مرداد 1393 | 05:33 ب.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.