تبلیغات
شاهرود نامه - قابل توجه مسئولینی که گفتند سمنان خورد
دشمن فرضی

قابل توجه مسئولینی که هروقت:

گفتم: نانم کو؟ گفتند: سمنان خورد

گفتم: آبم کو؟    گفتند: سمنان خورد

گفتم: شغلم کو؟ گفتند: سمنان خورد

گفتم: خیابانم کو؟ گفتند: سمنان خورد

گفتم: مدرسه ام کو؟ گفتند: سمنان خورد

گفتم: دانشگاهم کو؟ گفتند: سمنان خورد

گفتم: بیمارستانم کو؟ گفتند: سمنان خورد

گفتم: شهربازیم کو؟ گفتند: سمنان خورد

گفتم: کارخانه ام کو؟ گفتند: سمنان خورد

تسلیت                       تسلیت

شاهرود دیگر پرجمعیت ترین شهر استان هم نیست . واقعا که دست مریزاد. در همه این سالها هرگاه که مشکلاتمان را با شما مسئولین محترم شهرمان در میان می نهادیم می گفتید: ریشه همه مشکلات سمنان است. چون ما هم بزرگترین شهرستان استان هستیم، هم پرجمعیت ترین شهرستان استان و هم پرجمعیت ترین شهر استان. دو عنوان اول ( یعنی بزرگترین شهرستان استان و پرجمعیت ترین شهرستان استان) را که مدبرانه با جدایی میامی و بسطام وانهاده بودید. با عرض تسلیت باید اعلام کنیم که آخری را هم از دست دادیم. نتیجه سرشماری سال 90 جمعیت شاهرود و سمنان را این چنین اعلام میکند:

شاهرود          ۱۴۰،۴۷۴

سمنان           ۱۵۳،۶۸۰

جالب است که از سال 85 تا 90  جمعیت سمنان رشدی معادل 28681 نفر را تجربه کرده در حالی که رشد جمعیت شاهرود در همین مدت فقط 13558 نفر بوده است.

واقعا اگر همیشه همه مشکلات ما شاهرودی ها از سمنان بوده و در طول این سال ها وضعیت بهتر که نشده هیچ بدتر هم شده است و بود و نبود شما برای این مردم درد کشیده و شهید پرور و مظلوم تفاوتی نمیکند و نمیتوانید کاری را از پیش ببرید، چرا دست از سر این مردم برنمی دارید؟ واقعا اگر می دانید که نمی توانید کاری از پیش ببرید و تجربه و آمار هم همین را ثابت کرده است- فکر می کنید حقوقی که بابت خدمت به این مردم می گیرید و خدمتی هم نمیکنید حلال است؟ . والله العالم.



تاریخ : شنبه 20 اردیبهشت 1393 | 12:38 ق.ظ | نویسنده : | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.